Sport

Zwycięstwo siatkarek!!!

• 2007-03-04

Walka na całego, emocje sięgające zenitu i nerwy do samego końca oraz eksplozja radości po zakończeniu piątego zwycięskiego seta – tak w skrócie można opisać to, co się wydarzyło dzisiejszego wieczoru w Sandomierzu! Nasze wspaniałe siatkarki pokazały hart ducha i wykazały się żelaznymi nerwami, co w efekcie przyniosło bardzo ważne zwycięstwo w drugim dniu turnieju barażowego w Sandomierzu o awans do II ligi. Po pięcio-setowym dreszczowcu siatkarki Stali wygrały z gospodyniami turnieju zespołem „Piątki” Sandomierz 3:2!!! Radości nie było końca, dzięki tej wygranej siatkarki z Nowej Dęby mają realne szanse na awans do grupy finałowej baraży! W drugim dzisiejszym meczu tego turnieju, który był rozgrywany przed spotkaniem Stali faworyt całego turnieju - siatkarki Organika-Budowlani Łódź bez straty seta pokonały drużynę Maratonu Krzeszowice i zapewniły już sobie awans do rundy finałowej z pierwszego miejsca.

Wyniki drugiego dnia turnieju barażowego rozgrywanego w Sandomierzu o awans do II ligi:

Organika-Budowlani Łódź - Maraton Krzeszowice 3:0

MUKS Piątka Sandomierz - USPS Stal Nowa Dęba 2:3
(25:20, 15:25, 25:23, 14:25, 7:15)