Księga Gości

  • 2008-06-27
* Pochwalenie decyzji władz, które rozpoczęły poszukiwania osoby, która zajmie się promocją gminy *Dni Dęby pokazane w sposób cukierkowy. Nie oszukujmy się, że jeżeli ktoś rzeczywiście spiskowałby przeciwko władzy pokazałby te imprezę inaczej czepiając się różnych dziwnych rzeczy. Nie ma ? Trzeba poczytać. Reszta rzeczy jest informacyjna jak plany wokół fontanny czy biegi lub wzywająca do dyskusji jak np. Czy w Nowej Dębie potrzebna jest Straż Miejska Znajdź informację w której przypuszczono bezpodstawny ATAK na władzę. Nie mówię o komentarzach bo tam , każdy sobie pisze co uzna za słuszne ale o informacjach zamieszczanych przez sporny portal.
Tedeusz

  • 2008-06-26
do \"kochamwladze\" - nie chce stawać po żadnej stronie, ale moze poczytaj ciut ze zrozumieniem:)) Po pierwsze reklame juz dawno robią (patrz na zakładke Inne www- swoją drogą to się im dziwię) a po drugie pretensje nie o niestosowne informacje tylko insynuacyjne! A to zasadnicza różnica! Poczytaj w słowniku! I ja sie nie dziwię. Jeżeli info jest \"niezależna\" to wskaż choc jeden temat który pokazałby cokolwiek co zostało zrobione pozytywnie przez tą władzę, choćby drobiazg. Ja nie znalazłam:( Więc gdzie tu obiektywizm?

  • 2008-06-26
Coś widzę że władza ma coś na sumieniu... juz 2 raz robią reklame infonowadeba.pl na stronie... i maja jakieś żale i pretensje o niestosowne informacje jakie umieszczają... Moim zdaniem infonowadeba.pl to bardzo dobra inicjatywa... I Marek dąż dalej do tego co chcesz osiągnąc.. Pozdrawiam!
kochamwladze

  • 2008-06-24
info napisało ze sosir pomagał- sprawdzałem- ale dajcie na luz...

  • 2008-06-24
A ja sie pytam KTO TEGO STREETBALLA ORGANIZOWAŁ??? na infonowadeba pisze że Dawid a tu ze Sosir no i gdzie jest prawda???

starych rzemieślników w dziedzinie dziennikarstwa pozdrawiam

  • 2008-06-24
A ja widzę konkurencyjny serwis informacyjny który nie sieje propagandy obecnej opcji rządzącej i piszę to co mu się podoba.Jak chcesz podziwiać kunszt dziennikarski to możesz śledzić pozostałe portale i ich \"niezależność\". A tym czasem piszesz krytykę dla krytyki i robisz za znachora w tej dziedzinie,a nie za znawce na jakiego próbujesz się wykreować. Więc duuużo przed tobą jeszcze pracy! Powodzenia!
Kajetan Zdun

starszy brat dziennikarz

  • 2008-06-23
Drogie DZIECI! do Prawdziwych redaktorów Prawdziwego portalu jakim niewątpliwie chce być infonowadeba jeszcze wam duuuuuuużo brakuje i wieeeeele musicie sie nauczyć, bo rzetelne dziennikarstwo polega na czymś innym niż tam próbujecie uprawiać. Powodzenia w nauce wam zycze i trzymam kciuki żebyście jak najszybciej dorośli - pozdrawiam :-)

infonowadeba.pl

  • 2008-06-23
Działa nowa rzecz w pierdziszewie i komu to nie pasuje ,że próbuję szykanować portal ? Osobiście popieram wszystkie tego typu aktywy społeczne.Jestem stałym czytelnikiem wszystkich stron związanych z Nową Dęba. Nie rozumiem o jakie wpisy chodzi i o jakie kasowanie,ale ktoś nie życzy sobie konkurencji,wyraźnie to widać. Kto? Przecież wiadomo!
Marcin

infonowadeba.pl Twoje Źródło Informacji

  • 2008-06-23
Usuwane są wpisy zawierające wulgaryzmy lub podające fałszywe informację o osobach fizycznych lub prawnych. Tej zasady będziemy się trzymać. Poniższy wpis nie tylko wprowadza w błąd czytelników strony UMiG ale również jest atakiem na wolność i niezależność środków społecznej komunikacji. Brak konkretów oraz jakiegokolwiek uzasadnienia ujawnia prawdziwe intencje autora wpisu. Szanowny Internauto. Klangor który podnosi się w stronę Nowodębskiego Serwisu Informacyjnego działa na korzyść portalu, ponieważ ludzie mają oczy i uszy a także rozum i potrafią rozróżnić uzasadnioną krytykę od upolitycznionych ataków zarówno konkurencji jak i środowisk, które poczuły się zagrożone faktem iż MONOPOL na informacje się skończył. Jesteśmy za pluralizmem informacyjnym. Ludzie mają wybór: Portal UMiG oraz \"pasy transmisyjne\" strony nowadeba.pl pod innymi nazwami. Od 2 miesięcy działa InfoNowaDeba.pl i ludzie sami dokonają wyboru co czytać. Pozdrawiam!
Info

Dlaczego usuwają wpisy?

  • 2008-06-23
Dla kogo pracuje infonowadeba? Na wspomnianej stronie bardzo zachęcają do udziału w dyskusjach, a później jakaś tajemnicza ręka wielkiego brata usuwa wpisy mimo,że nie zawierają wulgaryzmów ani obraźliwych słów. Kpiny sobie z nas robią. Na stronie urzedowej wpisow nie usuwaja i brawo im za to.
dutch

1  «««  167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175  »»»  215

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS