Informator

Spotkanie z przedsiębiorcami

  • 2008-08-29

      Dzisiaj (29 sierpnia) w Samorządowym Ośrodku Kultury, z inicjatywy Posła na Sejm RP Zbigniewa Chmielowca, odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców przygotowujące do aplikowania o dofinansowanie w ramach Osi priorytetowej I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Szkolenie przeprowadziła Pani Maria Fajger Dyrektor Departamentu Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. W spotkaniu oprócz Posła Zbigniewa Chmielowca wzięli udział Senator RP Władysław Ortyl, Burmistrz Miasta i Gminy Wiesław Ordon oraz liczne grono przedsiębiorców z terenu miasta i gminy Nowa Dęba oraz Baranowa Sandomierskiego i Bojanowa.
      Przedsiębiorcy uzyskali informacje dotyczące zagadnień kto i na co może aplikować w ramach Osi priorytetowej I. RPO, jak również podstawowe informacje odnośnie przygotowywanych formularzy oraz miejsc skąd można je pozyskać. Pierwszy nabór wniosków planowany jest w miesiącu wrześniu. 
      Informacje dla przedsiębiorców zamierzających aplikować w ramach RPO dostępne są na stronie: WWW.wrota.podkarpackie.pl/pl/rpo/vademecum/rpo-os1 .

MS

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS