Gospodarka

  • 2012-02-17

Promocja Nowej Dęby za oceanem

Spośród kilkudziesięciu Fabryk na Świecie, Firma „Biliński” z Nowej Dęby zdobyła prestiżową dla branży nagrodę „Firmy roku 2011”.

Wyróżnienie przyznawane jest przez Firmę Christopher Radko wchodzącą w skład dywizjonu fabryk Rauch Industries. Christopher Radko jest to największy w Świecie zespół producentów, designerów i biznesmenów w branży świątecznych dekoracji. Firma Biliński natomiast wybitnie wyróżniła się na tle swojej konkurencji z pośród innych dostawców z Włoch, Tajlandii, Chin, Niemiec, Bułgarii, Rumunii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, a także rodzimego rynku jakim jest Polska.

 

Jak podkreślają organizatorzy konkursu w uzasadnieniu przyznania nagrody - Nagrodzona Firma Biliński okazała się niedoścignionym liderem na takich rejonach współpracy jak: aspekty jakości, niezawodność, wiarygodność. Ewelina, Mateusz i Janusz Bilińscy wykazali się nieustającymi i znakomitymi praktykami biznesowymi, jednocześnie gwarantującymi, że każda ozdoba Christophera Radko wysłana do Stanów Zjednoczonych prezentuje wyśmienite rzemiosło i ręcznie wykonane detale , które są kamieniem węgielnym naszej marki.

 

PG/PA

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS