Informator

Szukasz partnera biznesowego z Polski lub Europy? Chcesz kupić lub sprzedać atrakcyjną działkę?

  • 2013-01-28    Szukasz partnera biznesowego z Polski lub Europy? Chcesz kupić lub sprzedać atrakcyjną działkę? A może skutecznie wypromować własną firmę?

    Nie musisz szukać lub zamieszczać ofert na dziesiątkach portali internetowych. Wszystko dostępne jest pod jednym adresem - WWW.LCOI.PL. To rewolucyjna platforma internetowa dla przedsiębiorców i każdego, kto chce zrobić dobry biznes w województwach Polski Wschodniej.
Taką perspektywę daje realizowany w pięciu regionach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim unijny projekt „Lokalne Centra Obsługi Inwestora – Eastern European Gateway”, którego beneficjentem jest Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry”. Jego fundamentem jest vortal WWW.LCOI.PL.


DRZWI DO BIZNESU
- To innowacyjne narzędzie, które błyskawicznie zdobywa rynek i zaufanie użytkowników. Służy do komunikacji biznesowej, dotarcia i pozyskania klientów, kojarzenia partnerów oraz uzyskania niezbędnych i cennych informacji o rynkach inwestycyjnych i rynkach zbytu. Przedsiębiorcom i wszystkim mieszkańcom Polski Wschodniej, którzy chcą zrobić biznes, dajemy możliwość prezentacji swoich ofert, usług oraz propozycji inwestycyjnych – mówi Michał Tomaszewski, specjalista do spraw PR projektu.
WWW.LCOI.PL to brama do wielkiej bazy ofert z terenu Polski Wschodniej. Użytkownikiem vortalu może zostać każdy – przedsiębiorca, który poszukuje partnera do współpracy bądź też chce sprzedać lub wypromować swój produkt, oraz każdy, kto ma do zbycia na przykład działkę albo myśli o założeniu biznesu czy też kupnie nieruchomości. Vortal stanowi także doskonałe narzędzie do promocji dla gospodarstw agroturystycznych, hoteli, restauracji albo SPA.
Już dziś vortal pełen jest ogłoszeń w zakresie ofert dotyczących importu, eksportu, rynku nieruchomości, terenów inwestycyjnych, wsparcia technologicznego dla biznesu, a nawet konsultingu i współpracy na zasadach franczyzy.
Innowacyjnym narzędziem pomagającym odnaleźć się w gąszczu ofert jest tak zwany „Polski Atlas Gospodarczy”. To interaktywna mapa elektroniczna, na którą naniesiono w bardzo czytelny i przejrzysty sposób wszystkie zgromadzone ogłoszenia. Po kliknięciu na konkretną ofertę wyświetla się kompleksowa informacja wraz ze zdjęciem na przykład hotelu, w którym chcemy zabukować pokój, działki, do kupna której się przymierzamy, czy produktu, który chcemy sprzedać.


ŚCIĄGNĄĆ INWESTORÓW
Projekt „Lokalne Centra Obsługi Inwestora – Eastern European Gateway” to jednak coś więcej niż sam vortal WWW.LCOI.PL. – Naszym celem jest stworzenie innowacyjnego produktu „LCOI System”, który będzie służyć sprawnej i efektywnej komunikacji biznesowej, kojarzeniu partnerów, wymianie informacji oraz promocji ekonomiczno-gospodarczej Polski Wschodniej - opowiada Michał Tomaszewski.
Na terenie pięciu województw funkcjonuje sześć lokalnych centrów obsługi inwestora. Biura zatrudniają wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. Zespół odpowiada za promocję projektu w Polsce i poza granicami kraju, współpracuje z zagranicznymi organizacjami otoczenia biznesu i ambasadami. De facto ściąga potencjalnych inwestorów z innych regionów kraju oraz z Europy i całego świata.
- Chcemy wzbudzić zainteresowanie wśród zagranicznych inwestorów ofertami z Polski, ułatwić im do nich dostęp, umożliwić kontakt i wymianę informacji oraz zaoferować turystykę biznesową – podkreśla Tomaszewski.

kontakt
LCOI Region Podkarpacie
ul. Rzeszowska 31
36 – 050 Sokołów Małopolski
Tel. +48 177729199
Kom. +48 535579553
www.lcoi.pl

RL/MS

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS